Хроніка ООС на 11 лютого: втрат серед Об’єднаних сил немаєОкупанти зменшили кількість обстрілів наших позицій до 5, утримавшись при цьому від застосування забороненого Мінськими домовленостями озброєння.

Об этом сообщает Роспрес


Про це на черговому брифінгу розповів полковник Максим Праута з Прес-центру Міністерства оборони України.


На Луганському напрямку противник після 7-ї ранку здійснив 4 постріли зі станкового протитанкового гранатомету по опорних пунктах підрозділів Об’єднаних сил в районі Оріхового, а після опівдня з ручного протитанкового гранатомету обстріляв позиції наших військ біля населеного пункту Хутір Вільний.


З автоматичних станкових гранатометів, кулеметів великого калібру та стрілецької зброї ворог увечері з боку Доломітного вів вогонь по захисниках Новолуганського.


На Донецькому напрямку вдень російсько-окупаційні війська влаштували вогневу провокацію із застосуванням стрілецької зброї поблизу Красногорівки, а також здійснили 5 пострілів зі станкового протитанкового гранатомету неподалік Павлополя.


Внаслідок вчорашніх ворожих обстрілів втрат з боку Об’єднаних сил не було.


Щодо обстановки упродовж поточної доби.


У період з 9.40 до 10.50 4 міни 120-го калібру, випущені окупантами з боку Первомайська, розірвалися на позиціях підрозділів Об’єднаних сил біля Оріхового, що на Луганському напрямку.


За наявною на 12.30 інформацією, втрат з нашого боку немає.


«Аргумент»


Джерело статті: “http://argumentua.com/novosti/khron-ka-oos-na-11-lyutogo-vtrat-sered-ob-dnanikh-sil-nema”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя