Що робити восени з листям?

Що робити восени з листям?
Що робити восени з листям?
Опале листя — цінне джерело поживних компонентів. В ньому високий вміст вуглеводів і білків і мінеральних речовин. Неекономно викидати, а тимбільше спалювати цю натуральну сировину, вона ідеально підходить для мульчування або подальшої переробки біологічним способом. Головне, що робити не можна, це спалювати листя.

Варіант 1.

Самий універсальний метод використання — це подрібнити листя і відправити в компост, змішавши з якоюсь зеленню, щоб прискорити процеси розкладання.

Варіант 2.

Якщо листя скинули здорові дерева, то мульчуйте ними грядки, Декоративні чагарники або доріжки в саду.

Варіант 3.

Любителі лісових мешканців — їжаків — іноді насипають об’ємні купки листя в куточках саду, які не зайняті рослинами. На зиму колюча сімейка може у вас влаштуватися і благополучно піти в сплячку. Навесні їжаки прокинуться і почнуть обживати ділянку, поїдати слимаків, медведок, змій і мишей.

Варіант 4.

Опале листя-прекрасний корм для гнойових черв’яків. Процес культивування черв’яків відбувається в органічному субстраті, що складається з гною, тирси, бур’янів і перепрілого листя.

В результаті городники не тільки підвищують ґрунтову родючість за допомогою біогумусу, але і отримують прекрасну приманку для лову риби.


Джерело статті: “https://zhitomir-online.com/ukraine/88776-scho-robyty-voseny-z-lystyam.html” Об этом сообщает milnavigator.in.ua со ссылкой на СМИ.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя