В Ужгородському ресторані страви подають у їстівному еко-посуді - "З’їв банош – закусив тарілкою!". ВІДЕО - 11 Липня 2019

"З’їв банош – закусив тарілкою!": в Ужгородському ресторані страви подають у їстівному еко-посуді. Об этом сообщает tele-gurman.in.ua со ссылкой на СМИ.

Власник закладу переконаний такий посуд не лише маленька фішка закладу, а й хороше доповнення до будь-якої страви, починаючи від баноша, закінчуючи стейком.

Такий посуд можна їсти замість хліба, тому для жінок, які дбають про фігуру – це справжня знахідка.

"Вартість тарілки – 20 гривень. Вони є різних форм та розмірів. У перспективі, їх продаватимуть і у крамничках, аби виїжджаючи на природу, люди могли користуватися не пластиковими посудинами, які забруднюють середовище, а екологічно чистими, які розкладаються за 30 днів. Виробляють їх за досить простою технологією, без жодних домішок." — повідомляє Сіріус.

На цьому зупинятися не планують і за кілька тижнів розширять асортимент еко-посуду у закладі. З кукурудзяного крохмалю з’являться одноразові стаканчики, ложки, виделки пакети для сміття та навіть ланч-бокси. Проте, їстівними вони не будуть.Джерело статті: “http://nowyny.com/news/v_uzhgorodskomu_restorani_stravi_podajut_u_jistivnomu_eko_posudi_z_jiv_banosh_zakusiv_tarilkoju_video/2019-07-11-13372”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя